
З відео для збирання
Шафа з полицями, у спальню, у передпокій, в офіс із ДСП
3 990 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 450-77-04
- +380 (63) 072-38-39
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа з полицями А-86
Шафа підійде в будь-яке житлове приміщення завдяки гамі кольорів і чудовому дизайну.
Розмір:
Ширина 800 мм
Висота 1810 мм
Глибина 350 мм
Наповнення: 4 полиці
Додаткова інформація:
Матеріал: ДСП ламіноване
Товщина матеріалу: 16 мм
Меблі постачаються в розібраному вигляді, у комплекті є: покрокова інструкція, вся необхідна фурнітура та ключик для збирання.
Все зроблено для легкого самостійного збирання без майстра або додаткових умінь.
Доступні до замовлення кольору: Білий, Бетон, Дуб сонома, Венге Темний, Антрацит
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1810 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Сірий, Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 4 |
| Антресоль | Ні |
| Колір | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 3 990 ₴






