
Вішалка в кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ
2 301 ₴
+380 (68) 450-77-04
- +380 (63) 072-38-39
- Немає в наявності
- Код: В-136.1
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблевий магазин Levell MEBEL
Найкращі меблі від українських та іноземних виробниківВеликий асортимент якісних меблів у будь-яку кімнату за найкращою ціною
Знижка 5%
для постійних покупців
Інформація про товар
Вішалка в кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ
Вішалка в кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ
Меблі єтої колекції підкреслять Вашу індивідуальність і характер.
Характеристики:
Вішалка Ш 680 / В 2030 / Г 430
Щит : ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Вішалка упакована у дві пачки 1953*790*49 мм 430*110*110 мм
Вага 26 kg
Кольори на вибір:Аляска, Білий, Дуб сонома, Дуб Шамоні, Сірий уні
Характеристики товару
Виробник:
БМФКраїна-виробник:
УкраїнаКолір:
Вибрати колір Переваги нашого магазину

Доступна ціна та постійні знижки й акції

Європейські стандарти якості

Швидке надсилання товарів, не потрібно чекати 14 днів

Власне пакування не потребує додаткового обрешетування

Легке та швидке збирання меблів за інструкцією
Наш магазин
надає знижку 5%
які вже зі знижкою Перейти в каталог
Інші пропозиції на які також варто звернути увагу
Як
оформити замовлення? Проста схема роботи
оформити замовлення? Проста схема роботи
01
Замовлення на сайті або дзвінок нам
02
Уточнення та підтвердження замовлення
03
Відправка замовлення якнайшвидше
04
Оплата у разі отримання або на рахунок ФОП
05
Доставка замовлення Нова Пошта
06
Гарантія 24 місяці
Інструкція
Надаємо покрокову інструкцію, за допомогою якої ви зможете легко та швидко зібрати меблі Що кажуть
наші
покупці про наш інтернет-магазин?
наші
покупці про наш інтернет-магазин?
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Виробник | БМФ |
| Глибина | 430 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 301 ₴








